-
Duiding verkiezingsuitslag: ‘We zoeken graag naar overeenkomsten met de BBB’
Lees meer over "Duiding verkiezingsuitslag: ‘We zoeken graag naar overeenkomsten met de BBB’"De Overijssels politieke partijen starten gauw met de besprekingen om een nieuwe coalitie te vormen. Donderdagavond was er in de Statenzaal een zogeheten duidingsdebat om als partijen de verkiezingsuitslag beter te begrijpen. Onze fractievoorzitter Renate van der Velde deelde ook de eerste ideeën en gevoelens die binnen onze partij leven: “We hebben als politiek de dure plicht opnieuw verbinding te zoeken in dit steeds meer verdeelde land. Daarvoor is samenwerking ongelooflijk belangrijk. In Overijssel hebben we de ervaring dat die samenwerking kan lukken.”
-
Riettelers Weerribben-Wieden stevig benadeeld door subsidie Chinees riet
Lees meer over "Riettelers Weerribben-Wieden stevig benadeeld door subsidie Chinees riet"Voor het dekken van een dak met Chinees riet kan sinds eind februari een SDE-subsidie worden aangevraagd. Dat kan niet voor Nederlands riet. Dit zou riettelers uit de Weerribben-Wieden een flink concurrentienadeel kunnen opleveren. Onze fractie hoopt dat het College van Gedeputeerde Staten (GS) deze situatie kan verbeteren voor de eigen rietsnijders. Fractievoorzitter Renate van der Velde heeft daarom vragen gesteld.
-
Wat heeft ChristenUnie Overijssel de laatste jaren bereikt?
Lees meer over "Wat heeft ChristenUnie Overijssel de laatste jaren bereikt?"De verkiezingen voor de Provinciale Staten komen in zicht. Een goed moment om terug te kijken naar wat we als politieke partij hebben bereikt de afgelopen vier jaar. Met onze vierkoppige fractie hebben we op verschillende terreinen verschil kunnen maken. Een greep uit onze resultaten.
- Vorige pagina
- 1
- 2
- Volgende pagina